KARİYER SAYFASI 

 

Talep e-mail adresi

Kariyer Fırsatları e-mail adresi

Telefon ve Whatsapp Numaramız

0535 367 28 54

Alanınızdaki yetkinliğinize güveniyor musunuz? Peki ya zamana riayete ve disiplininize?

Boş zamanınızda bilgi paylaşmanın yanı sıra ek gelir elde etmek istiyor musunuz?

Demek doğru yerdesin!
Bugün, yetenekli insan kaynağının ve bilginin artan öneminin, işletmelere rekabet avantajı sağlayan en önemli tek güç olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, danışanlarımıza kaliteli, kapsamlı, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmak için çalışma ekibimize büyük önem veriyoruz. Ekibimizi değerli bilgilerinizle güçlendirmenizi istiyoruz ve sizi ekibimize bekliyoruz. Aşağıda bulunan kariyer formunu doldurarak sizde tezuzmani.com’un ekip üyesi olma isteğinizi bizle paylaşabilirsiniz.
Uzman bir ekibin değerlendirmelerinden sonra donanım ve tecrübeniz hangi alanlar için uygunsa o alanlar için sizle irtibata geçilecektir.

 

Uyarı

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca bilimsel ve akademik danışmanlık hizmetleri sağlanmaktadır. Bu, resmi danışmanınızın yetersiz olduğu durumlarda istediğiniz bilimsel ve akademik anlamda verilen hizmet türüdür. Kurumsal kimliğimiz yasal bilim süreci ve akademik etik değerler dışında işlemez. İşlemler tamamen Fikir ve Sanat eserleri Kanunu çerçevesinde yürütülür. Bu süreç ve çerçeve dışında hareket edilemez.

 

KARİYER BAŞVURU FORMU

Kariyerinizde yeni bir sayfa açmak için aşağıdaki formu lütfen doldurun!

 

NİTELİKLİ

DANIŞMAN

 

KADROSU.

 

Alanındaki en güncel gelişmeleri sürekli olarak takip eden Profesyonel Danışman Kadromuzun bir parçası olun.